Adresa: Buzău, Bd. N. Bălcescu nr.48, jud. Buzău, cod 120260 ; Telefon: 0238-414.112 ; Fax: 0238-725.507 ; E-mail: cjbuzau@cjbuzau.ro sau public.relations@cjbuzau.ro
|Prima pagină|Şedinţe|Acte administrative|Conducere|Componenţă|Comisii|Aparatul de specialitate|Instituţii subordonate|D.D.R.|Serviciul de transport|Informații publice|
|Audienţe|Achiziţii publice|Calendar 2012|Strategia de dezvoltare|Prezentarea judeţului|Localităţi|Hărţi|Istoria Buzăului|Formulare on-line|Linkuri utile|Hartă site|Contact|

 

Declarațiile de avere și de interese ale funcționarilor publici din cadrul aparatului de specialitate al Consiliului Județean Buzău

 

Nume și prenume

Funcţia

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

2010

2009

2008

AGAPI-DUMBRAVĂ MIHAELA

Inspector

28.04.2017 15.06.2016 27.01.2015
27.05.2015
- - - - - -

-

ALDEA SORINA MONICA

Consilier

25.05.2017 23.11.2016 - - - - - - - -

ALEXANDRU ANDREEA

Consilier

04.05.2017 30.05.2016 05.06.2015 10.06.2014 12.06.2013

12.06.2012

09.06.2011

25.10.2010

23.07.2009

-

ALEXE DANIELA

Auditor

18.05.2017 30.05.2016 15.06.2015 13.06.2014 10.06.2013

23.05.2012

15.06.2011

01.11.2010

15.06.2009

18.04.2008

ALIMAN STELIAN

Referent 20.02.2017
07.06.2017
- - - - - - - - -

ANDREI SORIN IONEL

Consilier

14.06.2017 13.06.2016 28.01.2015
08.06.2015
- - - - - - -
ANTON BADEA DANIEL Consilier 07.06.2017 27.05.2016 25.09.2015 - - - - - - -

ANDREI (ARDEI) ADRIAN

Consilier juridic

05.05.2017 30.05.2016 25.05.2015 05.06.2014 04.06.2013

23.05.2012

18.05.2011

11.10.2010

01.06.2009

23.04.2008

ARDELEANU VALENTIN

Consilier

24.05.2017 31.05.2016 09.06.2015 06.06.2014 29.05.2013

28.05.2012

16.05.2011

28.09.2010

10.06.2009

07.05.2008

BADEA VALENTIN

Şef serviciu
(contractual, funcţie de conducere)

15.06.2017 14.06.2016 15.06.2015 13.06.2014 14.06.2013 15.06.2012

15.06.2011

26.10.2010

15.06.2009

30.06.2008

BALABAN ALEXANDRU GABRIEL

Consilier

- - 11.06.2015 12.06.2014 24.09.2013 - - - - -

BALTĂ GABRIEL DRAGOȘ

Consilier

10.04.2017
transfer în interesul serviciului
12.06.2017
- - - - - - - - -

BARBU BOGDAN VIRGIL

Consilier

14.06.2017 - - - - - - - - -

BĂCANU LUMINIŢA-GEORGETA

Director executiv adjunct

  15.06.2016 15.06.2015 13.06.2014 14.06.2013

14.06.2012

15.06.2011

01.11.2010

15.06.2009

02.06.2008

BĂLAN LILI IULIA

Consilier

07.06.2017 10.06.2016 15.05.2015 12.06.2014 12.06.2013

14.06.2012

15.06.2011

26.10.2010

11.06.2009

21.04.2008

BĂNARU ION

Consilier

08.05.2017 27.05.2016 29.05.2015 27.05.2014 04.06.2013

07.06.2012

03.06.2011

21.10.2010

15.06.2009

17.04.2008

BEDREAGĂ RAISA-LUMINIŢA

Consilier

  15.06.2016 15.06.2015 13.06.2014 13.06.2013

30.05.2012

14.06.2011

29.10.2010

15.06.2009

09.05.2008

BLEJERU LAURENȚIU

Consilier 14.06.2017 13.06.2016 23.01.2015
08.06.2015
- - - - -

-

-

BOGDAN RALUCA ADINA

Consilier

18.05.2017 23.11.2016 - - - - - - - -

BOSTAN CĂTĂLINA

Consilier

18.05.2017 13.06.2016 22.05.2015 12.06.2014 12.06.2013

30.05.2012

15.06.2011

04.10.2010

08.06.2009

17.04.2008

BOTEZATU CĂTĂLIN

Şef birou

- - - 28.03.2014
încetare raport de serviciu
14.06.2013 15.06.2012

14.06.2011

01.11.2010

22.05.2009

30.05.2008

BURHALĂ ALINA GABRIELA

Consilier - - 27.01.2015
17.04.2015
încetare raport de serviciu
- - - - -

-

-

CATINCA ION

Inspector

07.06.2017 13.06.2016 15.06.2015 13.06.2014 14.06.2013 15.06.2012

10.06.2011

02.11.2010

15.06.2009

-

CĂLIN NICOLETA GEORGIANA

Consilier

14.06.2017 15.06.2016 15.06.2015 13.06.2014 14.06.2013 15.06.2012

15.06.2011

01.11.2010

15.06.2009

15.05.2008

CIOCAN MARIAN

Consilier

12.06.2017 31.05.2016 15.06.2015 11.06.2014 29.05.2013

12.06.2012

15.06.2011

28.10.2010

15.06.2009

17.04.2008

CIOLAN MIHAIL LIVIU

Director executiv

24.02.2017 25.05.2016 04.06.2015 29.05.2014 10.06.2013

30.05.2012

14.06.2011

28.10.2010

01.06.2009

24.04.2008

COJOCEA DRAGOŞ

Director executiv

10.05.2017 09.06.2016 10.06.2015 12.06.2014 16.05.2013

11.06.2012

14.06.2011

27.10.2010

02.06.2009

27.05.2008

COLEAȘĂ LUMINIȚA

Consilier

24.05.2017 - - - - - - - - -

CONSTANTIN ALINA-MIHAELA

Consilier juridic

13.06.2017 15.06.2016 15.06.2015 13.06.2014 14.06.2013 15.06.2012

14.06.2011

29.09.2010

15.06.2009

26.05.2008

CONSTANTIN MIHNEA SAVIN

Consilier juridic

27.02.2017
24.05.2017
- - - - - - - - -

CRĂCIUN COSMIN GABRIEL

Consilier juridic

14.06.2017 02.06.2016 19.05.2015 12.06.2014 30.05.2013

06.06.2012

15.06.2011

28.10.2010

15.06.2009

02.06.2008

CRĂCIUN MARIA Referent de specialitate 31.05.2017 24.05.2016 04.02.2015
15.06.2015
- - - - - - -

CRISTEA ADRIAN

Referent 15.06.2017 13.06.2016 11.06.2015 19.11.2014 - - - - - -

CRISTEA MARIANA

Consilier - - 25.03.2015
încetare raport de serviciu
29.12.2014 - - - - - -

CRISTESCU (ŞILCĂ) CONSTANŢA

Auditor

- - - 29.04.2014
încetare raport de serviciu
14.06.2013 15.06.2012

15.06.2011

02.11.2010

04.06.2009

20.05.2008

DINU CAROLICĂ ALEXANDRU

Șef birou 14.06.2017 12.01.2016
31.05.2016
- - - - - -

-

-

DOBRE LORENA

Consilier juridic 10.05.2017 08.06.2016 27.01.2015
12.06.2015
- - - - -

-

-

DODAN CĂTĂLINA ILEANA

Consilier 16.03.2017
15.06.2017
- - - - - - -

-

-

DRĂGULESCU GABRIELA

Consilier

09.06.2017 10.06.2016 13.05.2015 21.05.2014 14.06.2013

30.05.2012

14.06.2011

11.10.2010

11.06.2009

09.05.2008

DRĂGULIN LILIANA

Consilier

15.06.2017 31.05.2016 15.06.2015 05.06.2014 12.06.2013 15.06.2012

08.06.2011

15.10.2010

01.06.2009

29.04.2008

DUMITRAȘCU AURELIA ADINA

Consilier

21.03.2017
17.05.2017
- - - - - - - - -

ENACHE LUIZA

Consilier

14.06.2017 13.06.2016 15.06.2015 03.06.2014 - - - - - -

ENE ANA-DANIELA

Consilier

08.05.2017 09.06.2016
27.10.2016
26.05.2015 26.05.2014 16.05.2013

24.05.2012

14.06.2011

30.09.2010

03.06.2009

18.04.2008

ENE LILIANA

Consilier

- 23.05.2016
încetare raport de serviciu
19.05.2015 21.05.2014 29.05.2013

30.05.2012

15.06.2011

28.10.2010

15.06.2009

21.04.2008

ENE VALI

Consilier

14.06.2017 14.06.2016 05.06.2015 12.06.2014 14.06.2013 15.06.2012

15.06.2011

04.10.2010

15.06.2009

24.04.2008

FLOREA FLORENTINA DANIELA Consilier 07.06.2017 07.06.2016 05.06.2015 10.07.2014            

FLORESCU SIMONA DANIELA

Consilier

18.05.2017 23.05.2016 15.05.2015 06.06.2014 - -

-

-

-

GAVRILĂ MIHAI LAURENŢIU

Secretarul judeţului

03.03.2017
09.06.2017
14.06.2016 12.06.2015
28.07.2015 (modificată)
10.06.2014 14.06.2013

21.12.2012

-

-

-

-

GĂZDARU FLORIN ȘTEFAN

Consilier 04.05.2017 12.01.2016
31.05.2016
27.01.2015
25.05.2015
- - - - -

-

-

GHEAŢĂ MIHAELA

Consilier juridic

12.06.2017 10.06.2016 15.06.2015 11.06.2014 06.06.2013 14.06.2012

15.06.2011

29.10.2010

03.06.2009

09.05.2008

GHEORGHE ALEXANDRINA Șef serviciu
(contractual, funcţie de conducere)
12.06.2017 02.06.2016 29.01.2015
27.05.2015
- - - - - - -

GHEORGHIU MARIA ELIZA

Șef serviciu 17.05.2017 14.06.2016 27.05.2015
17.12.2015
numire în funcție
21.05.2014 05.06.2013

30.05.2012

15.06.2011

21.10.2010

15.06.2009

24.04.2008

GHIŢĂ ION

Consilier juridic

08.05.2017 19.05.2016 08.06.2015 29.05.2014 04.06.2013

21.05.2012

08.12.2011

-

-

-

GHIZDEANU ION

Consilier

12.06.2017 10.06.2016 15.06.2015 13.06.2014 14.06.2013 15.06.2012

14.06.2011

18.10.2010

15.06.2009

07.05.2008

GÎDEI GABRIELA-NICOLETA

Șef serviciu

15.05.2017 25.05.2016 04.06.2015 12.06.2014 10.06.2013

12.06.2012

15.06.2011

06.10.2010

03.06.2009

05.05.2008

GÎLMEANU NICOLETA

Consilier 15.06.2017 14.06.2016 04.05.2015
15.06.2015
- - - - - - -

GÎRBOIU ANDREEA

Consilier 30.05.2017 05.05.2016
transfer în interesul serviciului
- - - - - - - -

GRASU PAULA

Consilier

10.01.2017
13.06.2017
- - - - - - - - -

GRIGORE CRISTINELA MIRELA

Consilier

24.05.2017 10.06.2016 08.06.2015 06.06.2014 23.05.2013

30.05.2012

08.06.2011

29.09.2010

12.06.2009

17.04.2008

GRECU IOLANDA

Consilier

- - 18.05.2015
12.06.2015
încetare raport de serviciu
21.05.2014 30.05.2013

30.05.2012

14.06.2011

21.10.2010

04.06.2009

17.04.2008

GUILESCU TEODORA ELENA

Consilier

28.04.2017 08.01.2016
30.05.2016
- - - - - - - -

HARET IOANINA LOREDANA

Consilier 02.05.2017 27.05.2016 22.01.2015
10.06.2015
07.10.2015
numit în altă funcție publică
- - - - -

-

-

IACOB MIHAELA

Consilier

18.05.2017 02.06.2016 10.06.2015 11.06.2014 14.06.2013 15.06.2012

15.06.2011

-

-

-

IAMANDEI NICUȘOR Consilier juridic 06.06.2017 13.06.2016 06.02.2015
09.06.2015
- - - - - - -

ILIE ELENA

Şef birou

- 13.06.2016 15.06.2015 11.06.2014 10.06.2013 15.06.2012

15.06.2011

01.11.2010

01.06.2009

28.05.2008

IONESCU ALEXANDRU SEBASTIAN

Consilier 15.05.2017 - - - - - - - - -

LĂZĂRESCU IULIEAN

Consilier

13.06.2017 14.06.2016 15.06.2015 12.06.2014 14.06.2013 15.06.2012

14.06.2011

28.10.2010

12.06.2009

08.05.2008

LEU ELENA

Inspector

- - - 02.06.2014
încetare raport de serviciu
23.05.2013

15.06.2012

15.06.2011

27.10.2010

05.06.2009

24.04.2008

LUNGU ANETA

Consilier

12.06.2017 14.06.2016
20.10.2016
12.06.2015 10.06.2014 14.06.2013

14.06.2012

14.06.2011

29.10.2010

12.06.2009

26.05.2008

LUNGU MARIUS Director executiv adjunct 28.04.2017 20.05.2016 26.05.2015 22.05.2014 21.11.2013 - - - - -

LUNGU MIRELA-ROXANA

Inspector

12.06.2017 14.06.2016 11.06.2015 12.06.2014 14.06.2013

08.06.2012

14.06.2011

28.10.2010

12.06.2009

05.05.2008

MÂNDREAN MARIANA

Referent

10.01.2017
încetat raportul de serviciu
19.05.2016 26.05.2015 21.05.2014 16.05.2013

24.05.2012

06.06.2011

30.09.2010

03.06.2009

18.04.2008

MANEA CLAUDIA-MONICA

Consilier

12.06.2017 14.06.2016 12.06.2015 12.06.2014 14.06.2013 15.06.2012

15.06.2011

26.10.2010

15.06.2009

09.05.2008

MANEA FLORIN DRAGOŞ

Inspector

14.06.2017 09.06.2016 15.06.2015 12.06.2014 14.06.2013

14.06.2012

14.06.2011

27.10.2010

15.06.2009

21.04.2008

MATEEŞESCU VERGINIA PETRIA

Consilier

14.06.2017 13.06.2016 15.05.2015 13.06.2014 14.06.2013

13.06.2012

15.06.2011

19.10.2010

-

-

MIFTODE MIRELA ORTANSA

Consilier

08.06.2017 12.05.2016 - - - - - - - -

MIHALACHE DOINA OLGA

Consilier

25.05.2017 07.06.2016 10.06.2015 10.06.2014 13.06.2013

13.06.2012

14.06.2011

26.10.2010

10.06.2009

23.04.2008

MIHALACHE CRISTINA

Consilier

28.04.2017 13.06.2016 14.10.2015 - - - - - - -

MIHALACHE CONSTANTIN LAZĂR

Consilier

28.04.2017 13.06.2016 26.05.2015 13.06.2014 06.06.2013 15.06.2012

15.06.2011

01.11.2010

15.06.2009

09.05.2008

MIHALACHE TANȚA

Consilier

13.01.2017
15.06.2017
- - - - - - - - -

MIRGOACE JANETA

Consilier

15.06.2017 07.06.2016 12.06.2015 10.06.2014 13.06.2013 15.06.2012

15.06.2011

27.10.2010

11.06.2009

01.10.2008

MITRAN CARMEN ADRIANA

Consilier

31.05.2017 10.06.2016 12.06.2015 12.06.2014 04.06.2013

30.05.2012

15.06.2011

28.10.2010

15.06.2009

23.05.2008

MÎNDRUŢĂ NICULAI

Consilier

12.06.2017 15.06.2016 14.05.2015 30.05.2014 21.05.2013

24.05.2012

14.06.2011

30.09.2010

15.06.2009

05.05.2008

MOCANU NICOLAE

Auditor

14.06.2017 07.06.2016 10.06.2015 13.06.2014 14.06.2013

14.06.2012

14.06.2011

02.11.2010

03.06.2009

29.04.2008

MOCĂNIȚĂ CLAUDIU EMILIAN

Consilier

04.05.2017 24.11.2016 - - - - - - - -

MOISE VALENTINA

Inspector 15.06.2017 06.01.2016
09.06.2016
- - - - - - - -

MOISESCU SEPTIMIUM COSMIN

Manager proiect

- - - 13.06.2014
28.07.2014
încetare raport

12.06.2013

- - - - -

NEAGU MARIANA

Inspector

14.06.2017 13.06.2016 15.06.2015 13.06.2014 14.06.2013 12.06.2012

14.06.2011

29.10.2010

15.06.2009

29.05.2008

NEAGU ADRIANA

Consilier 13.06.2017 10.06.2016 16.10.2015 - - - - - - -

NICOLAE LILIANA MIOARA

Șef serviciu

14.06.2017 15.06.2016 15.06.2015 12.06.2014 14.06.2013 15.06.2012

15.06.2011

25.10.2010

15.05.2009

05.05.2008

NICOLAI CĂTĂLINA

Consilier juridic 06.06.2017 12.05.2016 - - - - - - - -

NICOLESCU RĂZVAN IONUŢ

Consilier

31.05.2017 07.06.2016 27.05.2015 03.06.2014 13.06.2013

14.06.2012

14.06.2011

25.10.2010

10.06.2009

21.04.2008

NIŢULESCU MIHAELA CARMEN

Consilier

08.05.2017 24.05.2016 22.05.2015 06.06.2014 23.05.2013

30.05.2012

07.06.2011

20.10.2010

11.06.2009

05.05.2008

NOJA MIRELA

Consilier

31.05.2017 14.06.2016 15.06.2015 12.06.2014 14.06.2013 15.06.2012

15.06.2011

29.10.2010

09.06.2009

24.04.2008

ODEA SANDU

Consilier

16.01.2017
încetat raportul de serviciu
15.06.2016 26.05.2015 29.05.2014 05.06.2013

24.05.2012

15.06.2011

01.11.2010

10.06.2009

09.05.2008

OLARU LIVIU COSMIN

Consilier

28.04.2017 24.05.2016 13.05.2015 28.05.2014 29.05.2013

25.05.2012

11.05.2011

01.10.2010

10.06.2009

29.04.2008

OPREA CAMELIA

Consilier

15.06.2017 14.06.2016 05.06.2015 13.06.2014 12.06.2013

12.06.2012

15.06.2011

29.10.2010

07.05.2009

17.04.2008

OPREA MARIAN

Şef birou

31.05.2017 13.06.2016 12.06.2015 10.06.2014 13.06.2013

25.05.2012

14.06.2011

28.10.2010

09.06.2009

15.05.2008

OPREA MIRELA EUGENIA

Director executiv

31.05.2017 08.06.2016 09.06.2015 28.05.2014 14.06.2013

12.06.2012

09.06.2011

20.10.2010

02.06.2009

23.04.2008

PANĂ CRISTIAN Inspector 07.04.2017
încetare raport de serviciu
23.05.2016 24.09.2015 - - - - - - -
PANĂ GABRIELA Consilier 20.02.2017
31.05.2017
- - - - - - - - -

PAVEL AURELIA GEANINA

Șef birou - - 15.06.2015
20.07.2015
încetare raport de serviciu
03.11.2014
numire în funcție
- - - - - -

PĂTRAŞCU GEORGE ADRIAN

Inspector

13.06.2017 15.06.2016 15.06.2015 21.05.2014 29.05.2013

12.06.2012

15.06.2011

02.11.2010

15.06.2009

24.04.2008

PĂTRĂŢANU VALERICA

Consilier

14.06.2017 14.06.2016 08.06.2015 13.06.2014 14.06.2013

13.06.2012

15.06.2011

19.10.2010

-

-

PĂUN IONEL

Consilier 06.06.2017 03.06.2016 21.01.2015
13.05.2015
07.10.2015
numit în altă funcție publică
- - - - -

-

-

PETRĂCHESCU ANGELA-VIRGINIA

Arhitect şef

- - - 30.01.2014
încetare raport de serviciu
05.06.2013

28.05.2012

26.05.2011

29.10.2010

11.06.2009

21.04.2008

PETRE IULIAN

Director executiv 29.05.2017 01.06.2016 11.06.2015 27.10.2014
numire în funcție
- - - - - -

PETRE GABRIELA ALINA

Consilier 24.03.2017
13.06.2017
- - - - - - - - -

PIRON NICOLAE

Şef birou

08.06.2017 08.06.2016 12.06.2015 02.06.2014 12.06.2013

12.06.2012

14.06.2011

25.10.2010

12.06.2009

05.05.2008

PIRON SIMONA-CLAUDIA

Consilier

08.06.2017 08.06.2016 12.06.2015 02.06.2014 14.06.2013

12.06.2012

14.06.2011

25.10.2010

12.06.2009

05.05.2008

PÎRVU MIHAELA

Consilier

24.05.2017 14.06.2016 15.06.2015 12.06.2014 14.06.2013

14.06.2012

02.06.2011

28.10.2010

01.06.2009

24.04.2008

POENARU EMILIA

Consilier

16.01.2017
încetat raportul de serviciu
14.06.2016 15.06.2015 12.06.2014 14.06.2013 15.06.2012

15.06.2011

28.10.2010

15.06.2009

24.04.2008

POPESCU ROMEO GHEORGHE

Șef birou

30.05.2017 14.06.2016 12.06.2015 12.06.2014 30.05.2013

31.05.2012

15.06.2011

28.10.2010

15.06.2009

10.11.2008

POPOVICI MARIA

Şef serviciu

15.06.2017 15.06.2016 15.06.2015 13.06.2014 13.06.2013
08.10.2013
15.06.2012

15.06.2011

29.10.2010

15.06.2009

09.05.2008

PREDA FELICIA

Consilier

06.06.2017 31.05.2016 19.05.2015 03.06.2014 21.05.2013

18.05.2012

15.06.2011

12.10.2010

-

-

PREDA VIOLETA-ROXANA

Consilier juridic

- - - 24.03.2014
încetare raport de serviciu
03.06.2013 13.06.2012

14.06.2011

22.10.2010

12.06.2009

09.05.2008

PREDA-TUDOR VALI

Consilier

24.05.2017 - - - - - - - - -

RĂDULESCU FLORICA

Şef serviciu

14.06.2017 13.06.2016 12.06.2015
23.12.2015
numire în funcție
12.06.2014 14.06.2013

14.06.2012

14.06.2011

29.10.2010

12.06.2009

26.05.2008

RĂDULESCU MARIAN

Consilier

14.06.2017 10.06.2016 12.06.2015 12.06.2014 14.06.2013

14.06.2012

14.06.2011

29.10.2010

12.06.2009

30.05.2008

RĂICAN DOINIŢA-ELENA

Şef serviciu

07.06.2017 08.06.2016 08.06.2015 10.06.2014 05.06.2013

12.06.2012

14.06.2011

13.10.2010

03.06.2009

05.05.2008

RĂILEANU ADRIAN GIORGIAN

Consilier

- 06.01.2016
30.04.2016
încetare raport de serviciu
- - - - - - - -

RÎNJA CRISTIAN

Inspector 08.06.2017 12.01.2016
08.06.2016
- - - - - -

-

-

ROBU ICA ROXANA

Consilier juridic

- 06.01.2016
28.01.2016
suspendare raport de serviciu
15.07.2016
reluare activitate/ suspendare
- - - - - - - -

ROŞCULETE MARICICA

Consilier

10.05.2017 07.06.2016 02.06.2015 05.06.2014 05.06.2013

18.05.2012

15.06.2011

28.10.2010

15.06.2009

12.03.2009

ROTARU ALINA CLAUDIA

Consilier

12.06.2017 14.06.2016 05.06.2015 30.05.2014 06.06.2013

24.05.2012

14.06.2011

29.09.2010

15.06.2009

24.04.2008

SANDU IONEL

Şef serviciu

28.04.2017 25.05.2016 15.06.2015 22.05.2014 10.06.2013

11.06.2012

06.06.2011

27.10.2010

02.06.2009

07.05.2008

SAVA CĂTĂLINA-FLAVIA

Consilier

09.06.2017 09.06.2016 10.06.2015 02.06.2014 13.06.2013 15.06.2012

15.06.2011

suspendare

11.06.2009

23.05.2008

SAVA ION DAN

Consilier juridic

14.06.2017 14.06.2016 11.06.2015 12.06.2014 14.06.2013 15.06.2012

14.06.2011

29.09.2010

03.06.2009

09.05.2008

SIBIESCU IULIANA

Consilier 12.06.2017 24.05.2016 21.01.2015
15.06.2015
- - - - -

-

-

STANA VIOLETA

Consilier

14.06.2017 14.06.2016 15.06.2015 13.06.2014 06.06.2013 15.06.2012

10.06.2011

28.10.2010

15.06.2009

29.04.2008

STANCIU ADRIAN VALENTIN

Consilier

14.06.2017 25.01.2016
reluat activitatea, încetat suspendarea
10.06.2016
suspendare raport de serviciu suspendare raport de serviciu suspendare raport de serviciu

14.06.2012

14.06.2011

12.10.2010

-

-

STANCIU CRISTINA VERONICA Consilier 13.06.2017 10.06.2016 01.10.2015              

STERPU VERONICA

Consilier

- 25.04.2016
încetare raport de serviciu
15.06.2015 12.06.2014 14.06.2013 15.06.2012

02.06.2011

27.10.2010

15.06.2009

24.04.2008

STOIAN ELENA

Şef serviciu

- 19.05.2016
încetare raport de serviciu
19.05.2015 20.05.2014 21.05.2013

30.05.2012

15.06.2011

28.10.2010

15.06.2009

17.04.2008

STOICA MARCEL ALEXANDRU

Consilier 24.02.2017
03.04.2017
suspendat raportul de serviciu
- - - - - - - - -

STOICESCU CORNELIA

Consilier 15.05.2017 25.05.2016 14.05.2015 18.11.2014 - - - - - -

STÎLPEANU ANCA ELENA

Consilier

08.06.2017 07.06.2016 29.05.2015

26.05.2014

13.06.2013

13.06.2012

14.06.2011

29.10.2010

11.06.2009

05.05.2008

ŞERBAN DANIELA FLORENTINA

Consilier 09.06.2017 09.06.2016 12.06.2015 13.06.2014 - - - - - -

ŞTEFAN LUIGI

Auditor

15.06.2017 14.06.2016 11.06.2015 13.06.2014 14.06.2013 15.06.2012

15.06.2011

01.11.2010

15.06.2009

23.05.2008

ŞTEFĂNESCU NICOLAE

Consilier

14.06.2017 14.06.2016 12.06.2015 12.06.2014 14.06.2013 15.06.2012

15.06.2011

20.10.2010

15.06.2009

29.04.2008

ȘULĂ STELIANA

Consilier

16.01.2017
12.06.2017
                 

TESCARU MIHAELA

Consilier 14.06.2017 10.06.2016 08.05.2015
08.06.2015
- - - - - - -

TOADER GABRIEL

Inspector

24.05.2017 24.05.2016 08.06.2015 11.06.2014 13.06.2013

05.06.2012

14.06.2011

13.10.2010

10.06.2009

29.04.2008

TUDOR LILI

Inspector - - 21.01.2015
15.06.2015
20.07.2015
încetare raport de serviciu
- - - - -

-

-

UNGUREANU ADRIANA MONICA Consilier 11.05.2017 26.05.2016 05.10.2015 - - - - - - -
VÂRLAN GEORGIAN Consilier 08.06.2017 13.06.2016 04.02.2015
28.05.2015
- - - - - - -

VOICU LUCICA CRISTINA

Consilier 08.06.2017 07.06.2016 12.06.2015 30.12.2014 - - - - - -

Pentru sesizări şi sugestii se va folosi una din adresele de e-mail:
cjbuzau@cjbuzau.ro ; consjudbuzau@yahoo.fr ; consjudbuzau@gmail.com ; public.relations@cjbuzau.ro