Aparatul de Specialitate

Funcții publice:

 

Agapi-Dumbravă Mihaela - Inspector
Aldea Cristian - Consilier
Aldea Sorina Monica - Consilier
Alexandru Andreea - Consilier
Alexe Daniela - Auditor
Aliman Stelian - Referent
Andrei Sorin Ionel - Consilier
Andrei Adrian - Consilier juridic
Andrei Marilena - Consilier
Androne Constantin Marius - Referent de specialitate
Anton Badea Daniel - Consilier
Ardeleanu Valentin - Consilier
Baciu Mirela - Consilier
Badea Valentin - Șef serviciu (contractual, funcție de conducere)
Baltă Gabriel Dragoș - Consilier
Barbu Bogdan Virgil - Consilier
Băcanu Luminița-Georgeta - Director executiv adjunct
Bălan Lili Iulia - Consilier
Bănaru Ion - Consilier
Bedreagă Raisa-Luminița - Consilier
Blagă Costel Laurențiu - Consilier

15.06.2020

08.01.2020  - numit în funcție publică de execuție

Blejeru Laurențiu - Consilier
Bogdan Raluca Adina - Consilier
Bonciu Daniil - Șef birou (contractual, funcție de conducere)
* Borcan Valeriu - Consilier
Bostan Cătălina - Consilier
Buga Anișoara - Consilier
Catinca Ion - Inspector
Călin Nicoleta Georgiana - Consilier
Căpățînă Cristina - Consilier juridic
Cefălan Dragoș Ionuț - Șef birou
*Ciocan Marian - Consilier
Ciolan Mihail Liviu - Director executiv
Cojocea Dragoș - Director executiv adjunct
Coleașă Luminița - Consilier
Constantin Alina Mihaela - Consilier juridic
Constantin Mihnea Savin - Consilier juridic
Crăciun Cosmin Gabriel - Consilier juridic
Crăciun Maria - Referent de specialitate
Cristea Adrian - Referent
Croitoru Claudiu Florinel - Inspector

15.06.2020

08.11.2019 - numit în funcție publică de execuție

Dinu Carolică Alexandru - Șef serviciu
Dobre Lorena - Consilier juridic
Dobrescu Ana Maria - Șef serviciu

12.06.2020

16.01.2020  - numit în funcție publică de conducere

Dodan Cătălina Ileana - Consilier
Dragomir Marian - Șef serviciu

15.06.2020

14.01.2020 - numit în funcție publică de conducere

03.06.2019

09.05.2018

06.11.2017

 

Drăgulescu Gabriela - Consilier
Drăgulin Liliana - Consilier
Dumitrache Daniela Camelia - Consilier

15.06.2020

16.01.2020  - numit în funcție publică de execuție

Dumitrache (Popescu) Ioana Roxana - Consilier
Dumitrașcu Aurelia Adina - Consilier
Enache Luiza - Consilier
Enache Mihail Florin - Consilier

15.06.2020

08.10.2019 (transfer în interesul serviciului)

Ene Ana-Daniela - Consilier
Ene Vali - Consilier
Florea Florentina Daniela - Consilier
* Foca Petrică Lucian - Consilier

* Suspendarea raportului de serviciu

29.08.2019

06.09.2018

18.06.2018

Gavrilă Mihai Laurențiu - Secretarul General al Județului Buzău
Găzdaru Florin Ștefan - Consilier
Gheață Mihaela - Consilier juridic
Gheorghe Alexandrina - Consilier
Gheorghe Alexandrina - Șef serviciu (contractual, funcție de conducere)
Gheorghiu Maria Eliza - Șef serviciu
Gheorghiu George Marian - Consilier

15.06.2020

14.01.2020  - numit în funcție publică de execuție

Ghiță Ion - Consilier juridic
* Ghizdeanu Ion - Consilier
Gîdei Gabriela Nicoleta - Șef serviciu
Gîlmeanu Nicoleta - Consilier
Gîrboiu Andreea - Consilier

15.06.2020

14.06.2019

15.05.2018

30.05.2017

05.05.2016 (transfer în interesul serviciului)

 

Gomoescu Cristian Flavian - Consilier
Grasu Paula - Auditor
Grigore Cristinela Mirela - Consilier
Grigore Iulian Florentin - Consilier juridic
Grigore Rodica - Consilier
Haralambie Elena - Consilier

03.06.2020

16.01.2020  - numit în funcție publică de execuție

Haret Ioanina Loredana - Consilier
Iacob Mihaela - Consilier
Iamandei Nicușor - Consilier juridic
Ichim Marius Nicolae Toader - Consilier
Ion Diana Theodora - Consilier
Ionescu Alexandru Sebastian - Consilier
Ionescu Lăcrămioara Ionela - Consilier

12.06.2020

26.11.2019 - numit în funcție publică de execuție

Ioniță Valentin - Inspector
Iordache Alina Elena - Consilier

15.06.2020

16.01.2020  (numit în funcție publică de execuție)

Iuga Alina - Consilier

12.06.2020

27.11.2019 - numit în funcție publică de execuție

Lăzărescu Iuliean - Consilier
Lungu Aneta - Consilier
Lungu Marius - Director executiv adjunct
Lungu Mirela Roxana - Inspector
Manea Claudia Monica - Consilier
Manea Florin Dragoș - Inspector
Manolache Maria - Consilier
Mateeșescu Verginia Petria - Consilier
Măntoiu Ioana-Andreea - Consilier
Miftode Mirela Ortansa - Consilier
Mihai Alexina-Doinița - Consilier
* Mihalache Doina Olga - Consilier
Mihalache Cristina - Consilier
Mihalache Constantin Lazăr - Consilier
Mihalache Tanța - Consilier
Mirgoace (Dumitru) Janeta - Consilier
Mitran Carmen Adriana - Consilier
Mîndruță Cosmin Octavian - Consilier

13.01.2020  - numit în funcție publică de execuție

Mîndruță Niculai - Consilier
Mocanu Nicolae - Auditor
Mocăniță Claudiu Emilian - Consilier
Moise Valentina - Inspector
Neagu Mariana - Inspector
Neagu Adriana - Consilier
Neagu Roxana - Consilier
Necula Cristina Cătălina - Consilier
Negraru (Bănculescu) Carmen-Ramona - Consilier
Nicolae Liliana Mioara - Director executiv
Nicolai Cătălina - Consilier juridic
Nicolescu Răzvan Ionuț - Consilier
Nițulescu Mihaela Carmen - Consilier
Noja Mirela - Consilier
Olaru Liviu Cosmin - Consilier
Oprea Camelia - Consilier
Oprea Marian - Șef birou
Oprea Mirela Eugenia - Director executiv
Pană Gabriela - Consilier
Păduraru (Krompaczki/Guilescu) Teodora Elena - Consilier
Pătrașcu George Adrian - Inspector
Pătrățanu Valerica - Consilier
Păun Ionel - Consilier
Petre Iulian - Director executiv
Petre Gabriela Alina - Consilier
Piron Nicolae - Șef birou
Piron Simona Claudia - Consilier
Pîrvu Mihaela - Consilier
Pîrvu (Șerban) Oana Mihaela - Referent
Popescu Romeo Gheorghe - Șef birou
Popovici Maria - Șef serviciu
Preda Felicia - Consilier
Preda-Tudor Vali - Consilier
Radu Ioana - Consilier juridic
Rădulescu Florica - Șef serviciu
Rădulescu Marian - Consilier
Răican Doinița Elena - Șef serviciu
Răican Viorica-Mariana - Consilier
Rînja Cristian - Inspector
Robu Ica Roxana - Șef serviciu

12.06.2020

16.01.2020 - numit în funcție publică de conducere

12.06.2019

05.02.2019 - reluare activitate / încetat raport de serviciu / numit în funcție publică

15.07.2016 - reluare activitate / suspendare

28.01.2016 - suspendare raport de serviciu

06.01.2016

Roșculete Maricica - Consilier
Rotaru Alina Claudia - Consilier
Sandu (Sibiescu) Iuliana - Consilier
* Sandu Ionel - Șef serviciu
Sava Cătălina Flavia - Consilier
Sava Ion Dan - Consilier juridic
Sîngeorzan Elian Remus - Consilier

27.05.2020

08.01.2020  - numit în funcție publică de execuție

Stan Marius - Consilier
Stana Violeta - Consilier
Stanciu Adrian Valentin - Consilier
Stanciu Cristina Veronica - Consilier
Stoica Marcel Alexandru - Consilier

30.12.2019 - suspendat raportul de serviciu

19.11.2019 - încetat suspendarea raportului de serviciu

* Suspendat raportul de serviciu 

26.07.2017 - suspendat raportul de serviciu

17.07.2017 - reluare activitate

03.04.2017 - suspendat raportul de serviciu

24.02.2017

Stoicescu Cornelia - Consilier
Stîlpeanu Anca Elena - Consilier
Șerban Daniela Florentina - Consilier
Ștefan Luigi - Auditor
Ștefănescu Nicolae - Consilier
Șulă Steliana - Consilier
Tache Luminița - Consilier
Tescaru Mihaela - Consilier
Toader Gabriel - Inspector
Ungureanu Adriana Monica - Consilier
Vârlan Georgian - Consilier
Vlad Florentina Marilena - Consilier

15.06.2020

03.10.2019 (transfer în interesul serviciului)

Vlăduț Magdalena - Inspector
Voicu Lucica Cristina - Consilier
Vrînceanu (Florescu) Simona Daniela - Consilier