DA Instituții subordonate

Direcția Generală de Asistență Socială și Protecția Copilului Buzău

Director Executiv:


DOROBANȚU LOREDANA ELENA (2017-prezent)

 15.06.2018

 22.08.2017

VINTILESCU BELCIUG ADRIAN (2014-2017)

 10.01.2017, eliberare din funcţie

 14.06.2016

 12.06.2015 

 25.08.2014, numire în funcţie

BĂDULESCU ALINA (2012-2014)

 29.08.2014, eliberare din funcţie

 13.06.2014

 14.06.2013

 02.08.2012


Director Executiv adjunct:


IONIȚĂ MARIA MIRELA (2017-prezent)

 15.06.2018

 29.11.2017

DAVID ȘTEFAN (2015-2017)

 20.11.2017

 14.06.2017

 25.10.2016, încetat contract de muncă anterior și numit interimar în funcție

 06.06.2016

 21.08.2015, numire în funcţie

IUGA ALINA (2014-2015)

 25.08.2015, eliberare din funcţie

 15.06.2015

 24.09.2014, numire în funcție

LEONTE SORIN MARIAN (2012-2013)

 23.09.2014, eliberare din funcţie

 12.06.2014

 26.11.2013, numire în funcție

DINU CAROLICĂ ALEXANDRU (2012-2013)

 28.11.2013, eliberare din funcţie

 12.06.2013

 19.09.2012 


Director Executiv adjunct economic:


COJOCEA MIHAELA (2013-prezent)

 11.06.2018

 22.08.2017

 10.05.2017

 12.01.2017, eliberare din funcţie

 09.06.2016

 11.06.2015

 11.06.2014

 25.09.2013 

CREŢU (NEGUŢ) CRISTINA (2012-2013)

 20.09.2013, eliberare din funcţie

 14.06.2013

 15.06.2012 

Direcția Județeană de Evidență a Persoanelor Buzău

Director executiv:


ARDELEANU ROMEO (2008-prezent)

 06.06.2018

 08.06.2017

 20.05.2016

 25.05.2015

 26.05.2014

 04.06.2013

 08.06.2012

 16.05.2011

 21.10.2010

 22.04.2009

 16.05.2008

Teatrul ”George Ciprian” Buzău
Muzeul Județean Buzău
Biblioteca Județeană ”Vasile Voiculescu” Buzău
Centrul Județean de Cultură și Artă Buzău

Manager:


OANCEA ION-COSMA (2015-prezent)

 06.06.2018

  27.12.2017- numit manager

 09.06.2017

 10.06.2016

 07.12.2015, numit temporar în funcție

PETRE ADRIAN ROBERT (2013-2015)

 10.11.2015, eliberat din funcție

 15.06.2015

 10.06.2014

 14.06.2013 


 Director adjunct:


CIOBANU ADRIAN (2018-prezent)

 29.05.2018-numit temporar în funcție

Spitalul Județean de Urgență Buzău

Manager:


DAMIAN CLAUDIU CONSTANTIN (2014-prezent)

 29.01.2018

 14.06.2017

 02.06.2016

 15.06.2015

 24.09.2014, modificare

 29.08.2014, numire în funcție

URSĂCHESCU COSMIN IULIAN (2013-2014)

 25.08.2014, eliberare din funcție

 29.05.2014

 19.12.2013, numit interimar în funcţie

ANASTASIU MARIUS (2012-2013)

 24.12.2013, eliberare din funcţie

 01.06.2013

 31.08.2012 


Director medical:


MARINESCU GABRIELA DANA (2018-prezent)

 13.12.2018-numit interimar în funcție

PORUMB DRAGOȘ (2017-2018)

 13.12.2018-eliberare din funcție la cerere

 15.06.2018

 09.05.2017, numire în funcție

PARASCHIV STANCIU CAMELUȘ (2015-2017)

 29.04.2017, eliberare din funcție

 02.06.2016

 15.06.2015

 27.02.2015, numire în funcție

UNGUREANU OVIDIU CRISTIAN (2014-2015)

 26.02.2015, eliberare din funcție

 02.09.2014, numire în funcție

DRĂGHICI ION (2013-2014)

 06.06.2014, eliberare din funcție

 10.06.2013

 28.03.2013, numit interimar în funcţie 


Director îngrijiri:


TURCU LUMINIȚA GABRIELA (2016-prezent)

 11.06.2018

 10.05.2017

 24.10.2016, numire interimară în funcție

BOLCHI SĂNDICA (2014-2016)

 24.10.2016, încetat numire interimară în funcție

 02.06.2016

 10.06.2015

 20.10.2014, numire în funcție

VLAD RODICA ELENA (2010-2014)

 20.10.2014, eliberare din funcție

 11.06.2014

 14.06.2013

 14.06.2012

 15.06.2011

 29.10.2010


Director financiar contabil:


RUSEN CRISTINA (2017-prezent)

 11.06.2018

 25.09.2017, numit interimar în funcție

NEACŞU VALERIU (2012-2017)

 25.09.2017, eliberat din funcție

 14.06.2017

 15.06.2016

  15.06.2015

 12.06.2014

 14.06.2013

 31.08.2012

SC Domenii Prest Serv SRL Buzău

Administrator:


ENE GABRIEL BOGDAN (2016-prezent)

 14.02.2019

 10.05.2018

 10.05.2017

 10.06.2016

VASILE ALECU (2014-2016)

 03.06.2016

 15.05.2015

 13.06.2014