Planul Județean de Gestionare a Deșeurilor și Masterplan Sistem de Management al Deșeurilor în județul Buzău

Master Plan pentru proiectul Sistem de Management al Deșeurilor în județul Buzău

Hotărârea nr. 118/30.06.2021

PLANUL JUDEȚEAN DE GESTIONARE A DEȘEURILOR – Forma finală aprobată prin H.C.J. nr.118/30.06.2021

ANEXE

Consiliul Județean Buzău anunță publicul interesat asupra definitivării Planului Județean de Gestionare a Deșeurilor ( ANEXE)

Anunț public 16.06.2021

Planul Județean de Gestionare a Deșeurilor- Revizia 5 Iunie 2021 + ANEXE

Raport de mediu Revizia 3/ iunie 2021
Declarație parcurgere procedură mediu PJGD

Planul Județean de Gestionare a Deșeurilor- Revizia 4 Mai 2021 + ANEXE

Raport de Mediu

Consiliul Județean Buzău anunță publicul interesat asupra definitivării Planului Județean de Gestionare a Deșeurilor (ANEXE) și a Raportului de Mediu și organizarea dezbaterii publice a acestuia în data de 14 iunie 2021.

Anunț public

Planul Județean de Gestionare a Deșeurilor- Revizia 3/Aprilie + Anexe

Raport de Mediu- Revizia 1/Aprilie

Dezbaterea publică a planului și a raportului de mediu va avea loc în format electronic.

Comentariile/observațiile publicului vor fi primite prin email pe adresa APM Buzău: office@apmbz.anpm.ro în termen de 45 zile calendaristice de la data publicării ultimului anunț, până la data dezbaterii publice.

Consiliul Județean Buzău anunță publicul interesat asupra definitivării PLANULUI JUDEȚEAN DE GESTIONARE A DEȘEURILOR (ANEXE) și a RAPORTULUI DE MEDIU și organizarea dezbaterii publice a acestuia în data de 29 martie 2021.

Planul Județean de Gestionare a Deșeurilor +  Anexe

Raportul de Mediu

Consiliul Județean Buzău a inițiat procesul de elaborare/revizuire a PLANULUI JUDEȚEAN DE GESTIONARE A DEȘEURILOR cu amplasamentul în județul Buzău, pentru domeniul: gestionarea deșeurilor.